Aš

Gytautas Beresnevičius
matematikos korepetitorius Antakalnyje (Vilnius) arba internetu

Prisijungimas
prisiminti duomenis

Jūs taip pat galite parašyti savo sėkmės istoriją (jei mokėtės pas mane):

Ar žinojote, kad negalima dalinti iš 0, nes jis neturi atvirkštinio skaičiaus?

Gytauto mokinių sėkmės matematikoje istorijos

Dominykas su manim

korepetitorius Gytautas ir studentas Dominykas

Dominykas pasakoja savo sėkmės matematikoje istoriją

Gytautas buvo puikus mokytojas. Galiu tai teigti, nes tai buvo ne pirmas mano korepetitorius. Visas pamokas turėjome per Skype ir visos jos įvyko laiku. Jei ir kildavo kokių nesklandumų, tai visą laiką galima buvo perkelti į kitą kartą lankstaus grafiko dėka. Pačios pamokos buvo puikios, mokytojas visą laiką nuosekliai išaiškindavo visą temą iki tol, kol buvo gana aiškiai suprantama. Visą laiką galėdavo pateikti įvairaus lygio užduočių ir taip pat įvairių patarimų, kurie neįtraukti į paprastą teoriją. Visą laiką pateikdavo užduočių namų darbams, prieš pamoką jas patikrindavo ir aiškiai paaiškindavo, nurodydavo svarbiausias problemas ir vietas, į kurias reikėtų atsižvelgti. Pamokomis likau labai patenkintas ir mokytojo dėka egzaminui jaučiausi pasiruošęs labai stipriai.

Dabar su mokytojo ištobulintomis matematikos žiniomis ir jo pateikta rekomendacija galėsiu mokytis Didžiojoje Britanijoje esančiame Leeds universitete (University of leeds).

Pamokas vertina: 5 / 5 zv zv zv zv zv

Skaityti Dominyko atsiliepimą

Dominyko atsiliepimas: Gytauto pamokos buvo puikios, mokytojas visą laiką nuosekliai išaiškindavo visą temą, galėdavo pateikti įvairaus lygio užduočių pamokoms ir namų darbams. Per pamokas nuosekliai išaiškindavo svarbiausias problemas ir klaidas, nurodydavo į ką reikia atsižvelgti. Pamokomis likau labai patenkintas ir egzaminui jaučiausi pasiruošęs labai stipriai.
Užverti atsiliepimą

Marija pasakoja savo sėkmės matematikoje istoriją

Į korepetitorių Gytautą kreipiausi planuodama stoti į universiteto programą Olandijoje, kurios vienas iš stojamųjų egzaminų buvo matematikos. Kadangi su matematika nebuvau susidūrusi jau daugiau nei penkerius metus, beigi nesu laikiusi matematikos vidurinės mokyklos valstybinio egzamino, netgi elementarios algebros užduotys, pateiktos egzamino pavyzdyje, man pasirodė neaiškios. Su mokytojo pagalba, maždaug šešių savaičių bėgyje apžvelgėme visas duoto egzamino pavyzdžio užduotis.
    Išdėstęs naują medžiagą, mokytojas pateikdavo pavydžių, bei užduočių, kurias vėliau užduodavo ir pamokose, kuriose jau mokėmės naujų dalykų. Šitaip, eidamas į priekį, bet kartu įterpdamas jau ankščiau peržvelgtą medžiagą, padėjo ją geriau įsisavinti ir jos nepamiršti.
    Nors pradžioje, į mokytojo pamokas žvelgiau, kaip į pagalbą besimokant savarankiškai, galiausiai apart mokytojo užduotų namų darbų, didelių pastangų ruošiantis savarankiškai nereikėjo. Malonu buvo jausti mokytojo atsakomybę ir susirūpinimą peržvelgti visą pavyzdinį egzaminą iki galo. Taip pat padėjo dėstytojo lankstus požiūris į mano nelanksčias dienotvarkes.
    Labai vertinu įgytas, nors elementarias, tačiau labai smalsumą puoselėjančias žinias. Dėstytojo pagalba matematikos egzaminą išlaikiau gerai bei patekau norimą universiteto programą.
     Dėkoju dar kartą!

Pamokas vertina: 5 / 5 zv zv zv zv zv

Skaityti Marijos atsiliepimą

Marijos atsiliepimas: Nuotoliniu būdu padėjo pasiruošti universiteto stojamiesiems egzaminams, į kuriuos įtrauktas matematikos egzaminas. Nuosekliai išdėstė medžiagą nuo pačių pagrindų, (su matematika nebuvau susidūrusi jau daugiau nei 5-erius metus) per pakankamai trumpą laikotarpį, tačiau kokybiškai. Ačiū už pagalbą! :)
Užverti atsiliepimą