zm  Gytautas Beresnevičius matematikos korepetitorius internetu
tel  +370-670-83964   vok   sp
fonas

Gytauto mokinių sėkmės matematikoje istorijos

Dominykas su manim

matematikos korepetitorius Gytautas ir eksternas Dominykas


Rokas 12 kl. moksleivis (Lietuva) pasakoja savo sėkmės matematikoje istoriją:

Matematika reikalauja kantrybės bei motyvacijos norint ją suprasti. Galiu drąsiai teigti, jog Gytautas yra tas žmogus, kuris ne tik aiškiai perteikia jo dėstomą informaciją, tačiau ir skatina susidomėjimą matematika, kas tikrai gerokai palengvina mokymosi procesą. Šio korepetitoriaus dėka matematikoje stipriai pasistūmėjau į priekį per paskutinius mokslo metus gimnazijoje bei puikiai išlaikiau matematikos valstybinį egzaminą. Aukštas matematikos Valstybinio Brandos egzamino įvertinimas leido įstoti į vieną prestižiškiausių specialybių visame pasaulyje. Net neabejoju, jog be Gytauto pamokų tokių aukštų rezultatų nebūtų pavykę pasiekti, todėl esu dėkingas už šio korepetitoriaus įkvėpimą nuolat judėti pirmyn matematikos pasaulyje.

Marija eksternė (Olandija) pasakoja savo sėkmės matematikoje istoriją:

Į korepetitorių Gytautą kreipiausi planuodama stoti į universiteto programą Olandijoje, kurios vienas iš stojamųjų egzaminų buvo matematikos. Kadangi su matematika nebuvau susidūrusi jau daugiau nei penkerius metus, beigi nesu laikiusi matematikos vidurinės mokyklos valstybinio egzamino, netgi elementarios algebros užduotys, pateiktos egzamino pavyzdyje, man pasirodė neaiškios. Su mokytojo pagalba, maždaug šešių savaičių bėgyje apžvelgėme visas duoto egzamino pavyzdžio užduotis.

Išdėstęs naują medžiagą, mokytojas pateikdavo pavydžių, bei užduočių, kurias vėliau užduodavo ir pamokose, kuriose jau mokėmės naujų dalykų. Šitaip, eidamas į priekį, bet kartu įterpdamas jau ankščiau peržvelgtą medžiagą, padėjo ją geriau įsisavinti ir jos nepamiršti. Nors pradžioje, į mokytojo pamokas žvelgiau, kaip į pagalbą besimokant savarankiškai, galiausiai apart mokytojo užduotų namų darbų, didelių pastangų ruošiantis savarankiškai nereikėjo. Malonu buvo jausti mokytojo atsakomybę ir susirūpinimą peržvelgti visą pavyzdinį egzaminą iki galo. Taip pat padėjo dėstytojo lankstus požiūris į mano nelanksčias dienotvarkes.

Labai vertinu įgytas, nors elementarias, tačiau labai smalsumą puoselėjančias žinias. Dėstytojo pagalba matematikos egzaminą išlaikiau gerai bei patekau norimą universiteto programą.

Dėkoju dar kartą!

Dominykas eksternas (Anglija) pasakoja savo sėkmės matematikoje istoriją:

Gytautas buvo puikus mokytojas. Galiu tai teigti, nes tai buvo ne pirmas mano korepetitorius. Visas pamokas turėjome per Skype ir visos jos įvyko laiku. Jei ir kildavo kokių nesklandumų, tai visą laiką galima buvo perkelti į kitą kartą lankstaus grafiko dėka. Pačios pamokos buvo puikios, mokytojas visą laiką nuosekliai išaiškindavo visą temą iki tol, kol buvo gana aiškiai suprantama. Visą laiką galėdavo pateikti įvairaus lygio užduočių ir taip pat įvairių patarimų, kurie neįtraukti į paprastą teoriją. Visą laiką pateikdavo užduočių namų darbams, prieš pamoką jas patikrindavo ir aiškiai paaiškindavo, nurodydavo svarbiausias problemas ir vietas, į kurias reikėtų atsižvelgti.

Pamokomis likau labai patenkintas ir mokytojo dėka egzaminui jaučiausi pasiruošęs labai stipriai.

Dabar su mokytojo ištobulintomis matematikos žiniomis ir jo pateikta rekomendacija galėsiu mokytis Didžiojoje Britanijoje esančiame Leeds universitete (University of leeds).

KONTAKTAI

  GYTAUTAS BERESNEVIČIUS         +370-670-83964       laiškas   RAŠYTI LAIŠKĄ
Gytautas Beresnevičius svetainės programuotojas, autorius ir savininkas.   Lankytojai: 21 749.