zm  Gytautas Beresnevičius matematikos korepetitorius internetu
fonas

Apie Gytautą Beresnevičių ir matematikos pamokas

Gytautas Beresnevičius

Aš esu Gytautas Beresnevičius – matematikos korepetitorius. Turiu matematikos ir informatikos mokytojo (bakalauras) bei dėstytojo (magistras su pagyrimu – cum laude diplomas) kvalifikaciją. Papildomai mokau mokinius, eksternus ir studentus matematikos. Mokau 7 – 12 klasės mokinius ir eksternus bet kurias matematikos temas, o studentus tam tikras (žr. žemiau). Mokau lietuvių arba anglų kalbomis.

Mokau mokinius ir eksternus matematikos 14,7 metų. Patirtis internetu: 10,7 metų. 1 metus dirbau korepetitorių mokykloje. Mokau formulių išmokimo metodikos. Turiu savo mokymo metodiką. Paruošiu egzaminams (PUPP, VBE) ir stojamiesiems (į Vilniaus licėjų, Biržišką, Žirmūnų gimnaziją...).


STUDENTUS MOKAU ŠIUOS DALYKUS:

1. Algebra (vektoriai, lygčių sistemos, 1 – 4 laipsnio lygtys, matricos, determinantai, kompleksiniai skaičiai, ...);
2. Aukštoji matematika (įvairūs matematikos dalykai viename kurse);
3. Diferencialinės lygtys (diferencialinis ir integralinis skaičiavimas);
4. Geometrija (tiesės, kreivės, paviršiai, ...);
5. Matematinė analizė (ribos, išvestinės, integralai, plotai, tūriai, kreivių ilgiai, eilutės, kompleksiniai skaičiai, ...);
6. Matematinė analizė ekonomikoje;
7. Variacinis skaičiavimas (diferencialinių lygčių taikymo uždaviniai).


Aš baigiau matematikos ir informatikos mokymo specialybės bakalaurą MIF (Matematikos ir informatikos fakultete) VU (Vilniaus universitete). Taip pat baigiau matematikos ir informatikos dėstymo magistrantūrą MIF VU.


Mokydamasis gimnazijos paskutinėse dvejose klasėse, papildomai baigiau Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą.


Dalyvaudavau matematikos ir fizikos olimpiadose. Turiu fizikos olimpiados garbės raštą. Matematikos olimpiadose taip pat gerai sekdavosi.


Dalyvavau GeoGebros konferencijose Lietuvoje ir Estijoje.


Bakalauro pedagoginę praktiką atlikau Vilniaus licėjuje, o magistrantūros – Ekonomikos ir informatikos fakultete Vilniaus kolegijoje.


Aš sukūriau šią svetainę 2012-04-05. Naujausia svetainės versija sukurta 2023 m. Svetainė tobulinama, kai turiu laiko. Aš suprogramavau šią svetainę ir padariau paveiksliuką viršuje. Dizainą kūrė Raimonda Bakienė, o logotipus kūrė Asta Zaiceva-Stalmakova (GUD DESIGN). Taip pat suprogramavau dar kelias svetaines:


Diplomai ir pažymėjimai:   <   >


KONTAKTAI
+370-670-83964   laiškas

  GYTAUTAS BERESNEVIČIUS         +370-670-83964       laiškas matematikas7@yahoo.com
Gytautas Beresnevičius svetainės programuotojas, autorius ir savininkas.   Lankytojai: 22 256.