zm  Gytautas Beresnevičius matematikos korepetitorius internetu
tel  +370-670-83964   vok   sp
fonas

ATSILIEPIMAI APIE GYTAUTO MATEMATIKOS PAMOKAS

Bendras mano pamokų įvertinimas:

4,95 zv zv zv zv zv

Gytautas, puikus mokytojas. Atsakingas, nuoširdus, puikiai motyvuojantis ir kontaktuojantis su mokiniais.
Labai rekomenduoju. Rezultatai puikūs.

5

zv zv zv zv zv

Aista 12 kl. mokinės mama (Vilnius)

Puikus mokytojas, kuris ne tik padėjo puikiai pasiruošti egzaminui, bet ir suteikė reikiamus įgūdžius pačiam suprasti matematiką. Jo pamokos visada įdomios, o jei iškyla neaiškumų sprendžiant uždavinius, viskas yra išsamiai paaiškinama.

5

zv zv zv zv zv

Adomas 12 kl. mokinys (Vilnius)

Puikus mokytojas, rekomenduoju! Mano penktokai noriai lankė Gytauto pamokas ir kur kas geriau įsisavino temas.

5

zv zv zv zv zv

Indrė 5 kl. mokinių mama (Vilnius)

Esu dėkinga mokytojui Gytautui už kvalifikuotą ir profesionalų sūnaus Jorio paruošimą stojimui į gimnaziją. Sūnui labai patiko matematikos pamokos, nes mokytojas moka pateikti medžiagą įdomiai ir suprantamai, puikiai geba išaiškinti sudėtingas temas. Esu dėkinga ir rekomenduoju!

5

zv zv zv zv zv

Auksė 9 kl. mokinio mama (Vilnius)

Koncentruotai ir greitai padėjo pasiruošti stojamiesiems egzaminams. Esu dėkinga, kad patikrino žinias, sustiprino silpnąsias vietas, todėl jaučiausi ramesnė ir labiau užtikrinta.

5

zv zv zv zv zv

Vytė 8 kl. mokinė (Vilnius)

Buvau puikiai paruoštas stojamiesiems, įstojau kur norėjau. Pamokos įdomios, kartais būna, kad pasijuokiame. Išmokau daug naujų matematinių temų. Būdamas aštuntoje klasėje kartu su mokytoju sprendžiu PUPP'ą.

5

zv zv zv zv zv

Vincentas 8 kl. mokinys (Vilnius)

Puikus bendravimas ir išsamios mokytojo žinios padėjo man susidraugauti su aukštaja matematika ir stipriai pagerinti savo rezultatus.

5

zv zv zv zv zv

Žygimantas 1 kurso studentas (Vilnius)

Su Gytauto pagalba pavyko per kelias savaites pasiruošti aukštosios matematikos egzaminui neturint pakankamai mokyklinių žinių. Ačiū!

5

zv zv zv zv zv

Marija 1 kurso studentė (Vilnius)

Puikus mokytojas, sugebantis sunkius dalykus paversti lengvais. Moka medžiagą perteikti sistemiškai ir nuosekliai. Motyvuoja siekti geresnių rezultatų.

5

zv zv zv zv zv

Aistis 10 kl. mokinys (Vilnius)

Labai geras mokytojas, puikiai išmanantis savo dėstomą dalyką. Pamokos visada vyksta labai sklandžiai ir su gera humoro doze. Nuo pradėjimo lankyti korepetitorių pradėjau labiau suprasti ir domėtis matematika, nes mokytojas Gytautas moka ja sudominti ir paaiškinti visas iškilusias problemas, susijusias su matematika. Tikrai nesigailiu pradėjęs lankyti pamokas pas mokytoją Gytautą ir tikrai rekomenduoju kitiems.

5

zv zv zv zv zv

Andrius 9 kl. mokinys (Vilnius)

Pradėjus lankyti papildomas pamokas pas mokytoją Gytautą, mano matematikos mokymosi kokybė pagerėjo, pradėjau gauti geresnius pažymius. Mokytojas Gytautas puikiai išdėsto temą, paaiškina kilusius klausimus, taip pat randa bendrą kalbą su mokiniais. Palankęs keletą pamokų pas mokytoją Gytautą, pajutau, kad man daug geriau sekasi matematikos pamokos mokykloje. Tikrai nesigailiu, kad atėjau mokytis pas šį korepetitorių.

5

zv zv zv zv zv

Tomas 9 kl. mokinys (Vilnius)

Buvo laikas kai matematika man kėlė nerimą ir baimę. Mokytojas Gytautas padėjo pakeisti požiūrį ir pamėgti šį dalyką išaiškindamas temas ir uždavinius kantriai, aiškiai ir suprantamai. Puikus mokytojas. Rekomenduoju!

5

zv zv zv zv zv

Viltė 7 kl. mokinė (Vilnius)

Labai geras ir draugiškas mokytojas. Rekomenduoju. :) Su juo jaučiuosi ir esu labai patobulėjusi matematikos srityje.

5

zv zv zv zv zv

Justė 7 kl. mokinė (Vilnius)

Beveik prieš metus pradėjau mokytis su Gytautu. Aš iš jo labai daug ko išmokau. Gytautas yra labai pozityvus ir linksmas. Jis gerai išaiškina taisykles ir veiksmus. Ir jam užtenka kantrybės atsakyti į mano 100 klausimų. Ačiū!!!

5

zv zv zv zv zv

Tomas 6 kl. mokinys (Belgija)

Korepetitorius labai geras, išsamiai ir aiškiai viską išaiškina. Tik dėl jo gavau gerą egzamino įvertinimą. Likau labai patenkinta pamokomis.

5

zv zv zv zv zv

Elzė 12 kl. mokinė (Vilnius)

Puikus mokytojas, padedantis tiek su teorijos spragomis, tiek su praktiniais uždavinių sprendimo įgūdžiais. Su jo pagalba valstybinį matematikos brandos egzaminą išlaikiau aukščiausiais balais!

5

zv zv zv zv zv

Agnė 12 kl. mokinė (Vilnius)

Mokytojas Gytautas – savo srities profesionalas. Per labai trumpą laiką pasiruošiau eksterno egzaminui. Esu patenkinta mokymo procesu ir rezultatais! Ačiū. :)

5

zv zv zv zv zv

Greta eksternė (Vilnius)

Puikus mokytojas, kuris padeda užpildyt turimas spragas ir pasiekti išsikelto tikslo. Labai nuosekliai ir suprantamai paaiškino medžiagą, ko pasėkoje puikiai išlaikiau aukštosios matematikos egzaminą!

5

zv zv zv zv zv

Tadas 4 kurso studentas (Vilnius)

Labai geras ir kantrus korepetitorius, tikras matematikos dalyko žinovas, mokantis nuosekliai ir aiškiai paaiškinti bet kokio sunkumo temas ir uždavinius. Per užsiėmimus duoti patarimai leidžia ne tik atsikratyti matematikos spragų, bet ir skatina atidžiau peržvelgti patį mokymosi procesą bei rasti efektyviausią mokymosi būdą.

5

zv zv zv zv zv

Julianas 1 kurso studentas (Vilnius)

Gytautas yra puikus ne tik kaip korepetitorius bet ir kaip asmenybė, o tai reiškia jog pamokos nėra standartinio pobūdžio, atmosfera neeilinė. Be to, Gytautas puikiai žino kaip dėstyti medžiaga, greitai pastebi silpnąsias mokinio puses, todėl mokymas tikrai efektyvus. Tik geriausi atsiliepimai apie šį korepetitorių bei stipriai rekomenduoju norintiems gerai pasiruošti egzaminams!

5

zv zv zv zv zv

Rokas 12 kl. mokinys (Vilnius)

Labai geras ir kantrus mokytojas, puikiai aiškina temas, per 3 savaites praėjom beveik viso pusmečio universiteto kursą ir tos žinios padėjo išsilaikyti egzaminą. Tikrai rekomenduoju dėl pagalbos kreiptis į šitą žmogų!!!

5

zv zv zv zv zv

Edgaras 2 kurso studentas (Vilnius)

Gytautas yra geras mokytojas. Jis yra malonus ir kantrus. Man patinka jo pamokos, nors kartais būna sunku suprasti, ką jis man aiškina. Aš visada noriu eiti į jo pamokas. Man patinka, kai Gytautas pavaišina arbata arba kakava. Būna linksma ir juokinga su juo kalbėtis. Lankiau Gytauto pamokas ir įstojau į Vilniaus Jėzuitų gimnaziją.

5

zv zv zv zv zv

Vaidilė 5 kl. mokinė (Vilnius)

Pamokas pradėjau lankyti neturėdama stiprių matematikos žinių pagrindų, tačiau per 10 pamokų su Gytautu aukštosios matematikos antros dalies egzaminą išlaikiau 10-tukui. Mokytojas kantrus ir sugeba paprastai paaiškinti sudėtingus uždavinius. Tikrai rekomenduoju lankyti pamokas pas Gytautą visiems norintiems patobulinti matematikos žinias!

5

zv zv zv zv zv

Agnė universiteto absolventė (Vilnius)

Tik geriausi atsiliepimai! Kantrus ir supratingas korepetitorius, kuris sugeba mokinį sudominti ir pateikti medžiagą suprantamai ir aiškiai.

5

zv zv zv zv zv

Karolina 3 kurso studentė (Vilnius)

Ačiū mokytojui Gytautui, tik patys geriausi atsiliepimai! Kompetentingas, kantrus, puikus mokytojas, kuris puikiai sugeba paaiškinti matematiką ne matematikui. Turiu su kuo palyginti, teko bandyti dar kelis korepetitorius iki Gytauto, tai tikrai net nėra ką lyginti. Per keletą savaičių pasiruošiau aukštosios matematikos viso pusmečio egzaminui dešimtukui, kas man atrodė neįmanoma, nesitikėjau savo jėgomis net penketukui pasiruošti. Rekomenduoju!

5

zv zv zv zv zv

Aurelija 4 kurso studentė (Vilnius)

Puikiai padėjo pasiruošti matematikos egzaminui. Pusės kurso medžiagą pakartojom per savaitę laiko.

5

zv zv zv zv zv

Augustas 2 kurso studentas (Vilnius)

Išsamiai paaiškinamos temos, atitinkamas uždavinių lygio parinkimas bei puiki pamokos atmosfera suteikė galimybę įsigilinti ir konkrečiau suprasti matematiką. Gytautas puikiai išmano savo dalyką ir neabejotinai yra malonus bei geras mokytojas.

5

zv zv zv zv zv

Balys 12 kl. mokinys (Vilnius)

Man matematikos egzaminas pradžioje siejosi su kažkokia mistika, buvo visiškai neaišku kaip ir nuo ko pradėti kartotis. Šis matematikos korepetitorius man padėjo per labai trumpą laiką viską susisteminti ir aptarti visą kursą per labai trumpą laiką. Egzamino rezultatas buvo didesnis negu aš tikėjausi. Taigi, kam yra neaišku nuo ko pradėti arba yra sunku viską prisiminti tikrai apsilankykite pas Gytautą.

5

zv zv zv zv zv

Kipras 12 kl. mokinys (Vilnius)

Korepetitorius padėjo pasiruošti egzamino laikymui universitete. Per trumpą laiką pavyko išmokti daug temų, įgauti vertingų žinių ir sėkmingai išlaikyti egzaminą.

5

zv zv zv zv zv

Guostė 3 kurso studentė (Vilnius)

Lankiau pamokas apie pusę metų, kad pasiruoščiau stojamiesiems į gimnaziją ir, kad pagerinčiau rezultatus mokykloje. Džiaugiuosi lankiusi, nes užpildžiau visas spragas, praplėčiau žinias ir įstojau į Žirmūnų gimnaziją.

5

zv zv zv zv zv

Salomėja 8 kl. mokinė (Vilnius)

Lankiau vos kelis mėnesius, tačiau to užteko, kad užpildyčiau visas spragas bei surinkčiau aukštą balą matematikoje licėjaus stojamuosiuose ir sėkmingai įstočiau. Labai suprantamai ir lengvai viską paaiškina, po Gytauto pamokų pasiekimai matematikoje ryškiai pagerėjo.

5

zv zv zv zv zv

Alicija 8 kl. mokinė (Vilnius)

Puikus mokytojas! Lankiau nuo 10 iki 12 klasės ir tikrai nesigailiu. Puikiai viską lengvai ir suprantamai išdėsto ir šis dalykas tampa lengvai suprantamas! Tikrai labai rekomenduoju, žmogus tikrai myli savo darbą!

5

zv zv zv zv zv

Henrikas 12 kl. mokinys (Vilnius)

Puikus mokytojas! Matematiką paverčia įveikiama, kad ir kokioje situacijoje bebūtum. Aiškina tol, kol supranti, pritaikydamas konkrečius pavyzdžius, teoriją. Rekomenduoju!

5

zv zv zv zv zv

Akvilė 1 kurso studentė (Vilnius)

Labai kompetentingas ir supratingas mokytojas, kuris greitai ir aiškiai padėjo pasiruošti egzaminui.

5

zv zv zv zv zv

Adomas 1 kurso studentas (Vilnius)

Labai geras dėstytojas, gerai išaiškina klaidas. Puikiai padėjo pasiruošti svarbiems atsiskaitymams.

5

zv zv zv zv zv

Mantvydas 1 kurso studentas (Kaunas)

Nuotoliniu būdu padėjo pasiruošti universiteto stojamiesiems egzaminams, į kuriuos įtrauktas matematikos egzaminas. Nuosekliai išdėstė medžiagą nuo pačių pagrindų, (su matematika nebuvau susidūrusi jau daugiau nei 5-erius metus) per pakankamai trumpą laikotarpį, tačiau kokybiškai. Ačiū už pagalbą! :)

5

zv zv zv zv zv

Marija eksternė (Olandija)

Gytauto pamokos buvo puikios, mokytojas visą laiką nuosekliai išaiškindavo visą temą, galėdavo pateikti įvairaus lygio užduočių pamokoms ir namų darbams. Per pamokas nuosekliai išaiškindavo svarbiausias problemas ir klaidas, nurodydavo į ką reikia atsižvelgti. Pamokomis likau labai patenkintas ir egzaminui jaučiausi pasiruošęs labai stipriai.

5

zv zv zv zv zv

Dominykas eksternas (Anglija)

Padėjo prisiminti įvairias taisykles ir jas geriau suprasti. Su Gytauto pagalba išlaikiau matematikos egzaminą be problemų.

5

zv zv zv zv zv

Dainius 12 kl. mokinys (Vilnius)

Labai geras mokytojas. Rekomenduoju, norintiems gerai pasiruošti atsiskaitymams bei pagilinti matematikos žinias. :)

4,75

zv zv zv zv zv

Gintarė 1 k. studentė (Vilnius)

Labai geras dėstytojas, moka perteikti medžiagą aiškiai ir suprantamai. Išpildė lūkesčius, padėjo užpildyti spragas bei pasiruošti egzaminams. Rekomenduoju!!!

5

zv zv zv zv zv

Liutauras 2 k. studentas (Anglija)

Labai geras korepetitorius. Puikiai aiškina. Tikrai padėjo pasiruošt egzaminui. Rekomenduoju šį korepetitorių.

5

zv zv zv zv zv

Ernest 10 kl. mokinys (Šalčininkai)

Gerai dėstoma mokomoji medžiaga, aiškios, informatyvios paskaitos. Tikrai padėjo pasitempt prieš 12 kl. egzaminą. Rekomenduoju.

4,5

zv zv zv zv zv

Daniela 12 kl. mokinė (Vilnius)

Labai geras mokytojas. Gytautas padėjo man pasiruošti Šveicarijos matematikos valstybiniam egzaminui. Man patiko mūsų pamokos per „Skype“, nes jis žinojo, kaip paaiškinti teoriją ir kaip išspręsti bet kokias matematines problemas. Labai ačiū jums už jūsų pagalbą!

4,5

zv zv zv zv zv

Monika 12 kl. mokinė (Šveicarija)

Puikus dėstytojas, visada atsižvelgia į mokinio poreikius ir padeda įgyvendinti jo lūkesčius, užpildyti spragas pagal konkrečias temas.
Ypač patiko pamokos individualiai – visada sugalvoja papildomų uždavinių, pataria kokius uždavinius spręsti, kad pasiruoštum lengviau brandos egzaminui. ;)

5

zv zv zv zv zv

Patricija 12 kl. mokinė (Vilnius)

Labai puikiai viską paaiškina ir studentams. :)

5

zv zv zv zv zv

Gintarė universiteto absolventė (Vilnius)

Labai šaunios pamokos, gera kaina ir puikus bendravimas su mokiniais. Įvairūs mokymo būdai. Man patinka!

5

zv zv zv zv zv

Karolis 12 kl. mokinys (Vilnius)

Patys geriausi atsiliepimai! Mokytojas sugeba prisitaikyti prie mokinio poreikių ir visuomet padeda išspręsti iškilusias problemas. Tikrai rekomenduoju!

4

zv zv zv zv zv

Kotryna 12 kl. mokinė (Vilnius)

KONTAKTAI

  GYTAUTAS BERESNEVIČIUS         +370-670-83964       laiškas   RAŠYTI LAIŠKĄ
Gytautas Beresnevičius svetainės programuotojas, autorius ir savininkas.   Lankytojai: 21 537.