Aš

Gytautas Beresnevičius
matematikos korepetitorius internetu

Prisijungimas
prisiminti duomenis

Mano pamokų bendras įvertinimas:
4,95 / 5.

zvzvzvzvzv

Ar žinojote, kad geometrija – tai matematikos mokslo šaka, tirianti linijas, paviršius, erdvinius kūnus ir jų tarpusavio ryšius?

Atsiliepimai apie Gytauto matematikos pamokas

   Aista 12 kl. moksleivės mama (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Gytautas, puikus mokytojas. Atsakingas, nuoširdus, puikiai motyvuojantis ir kontaktuojantis su mokiniais.
Labai rekomenduoju. Rezultatai puikūs.

   Adomas 12 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas, kuris ne tik padėjo puikiai pasiruošti egzaminui, bet ir suteikė reikiamus įgūdžius pačiam suprasti matematiką. Jo pamokos visada įdomios, o jei iškyla neaiškumų sprendžiant uždavinius, viskas yra išsamiai paaiškinama.

   Indrė 5 kl. mokinių mama (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas, rekomenduoju! Mano penktokai noriai lankė Gytauto pamokas ir kur kas geriau įsisavino temas.

   Auksė 9 kl. moksleivio mama (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Esu dėkinga mokytojui Gytautui už kvalifikuotą ir profesionalų sūnaus Jorio paruošimą stojimui į gimnaziją. Sūnui labai patiko matematikos pamokos, nes mokytojas moka pateikti medžiagą įdomiai ir suprantamai, puikiai geba išaiškinti sudėtingas temas. Esu dėkinga ir rekomenduoju!

   Vytė 8 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Koncentruotai ir greitai padėjo pasiruošti stojamiesiems egzaminams. Esu dėkinga, kad patikrino žinias, sustiprino silpnąsias vietas, todėl jaučiausi ramesnė ir labiau užtikrinta.

   Vincentas 8 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Buvau puikiai paruoštas stojamiesiems, įstojau kur norėjau. Pamokos įdomios, kartais būna, kad pasijuokiame. Išmokau daug naujų matematinių temų. Būdamas aštuntoje klasėje kartu su mokytoju sprendžiu PUPP'ą.

   Žygimantas 1 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus bendravimas ir išsamios mokytojo žinios padėjo man susidraugauti su aukštaja matematika ir stipriai pagerinti savo rezultatus.

   Marija 1 kurso studentė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Su Gytauto pagalba pavyko per kelias savaites pasiruošti aukštosios matematikos egzaminui neturint pakankamai mokyklinių žinių. Ačiū!

   Aistis 10 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas, sugebantis sunkius dalykus paversti lengvais. Moka medžiagą perteikti sistemiškai ir nuosekliai. Motyvuoja siekti geresnių rezultatų.

   Andrius 9 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras mokytojas, puikiai išmanantis savo dėstomą dalyką. Pamokos visada vyksta labai sklandžiai ir su gera humoro doze. Nuo pradėjimo lankyti korepetitorių pradėjau labiau suprasti ir domėtis matematika, nes mokytojas Gytautas moka ja sudominti ir paaiškinti visas iškilusias problemas, susijusias su matematika. Tikrai nesigailiu pradėjęs lankyti pamokas pas mokytoją Gytautą ir tikrai rekomenduoju kitiems.

   Tomas 9 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Pradėjus lankyti papildomas pamokas pas mokytoją Gytautą, mano matematikos mokymosi kokybė pagerėjo, pradėjau gauti geresnius pažymius. Mokytojas Gytautas puikiai išdėsto temą, paaiškina kilusius klausimus, taip pat randa bendrą kalbą su mokiniais. Palankęs keletą pamokų pas mokytoją Gytautą, pajutau, kad man daug geriau sekasi matematikos pamokos mokykloje. Tikrai nesigailiu, kad atėjau mokytis pas šį korepetitorių.

   Viltė 7 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Buvo laikas kai matematika man kėlė nerimą ir baimę. Mokytojas Gytautas padėjo pakeisti požiūrį ir pamėgti šį dalyką išaiškindamas temas ir uždavinius kantriai, aiškiai ir suprantamai. Puikus mokytojas. Rekomenduoju!

   Justė 7 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras ir draugiškas mokytojas. Rekomenduoju. :) Su juo jaučiuosi ir esu labai patobulėjusi matematikos srityje.

   Tomas 6 kl. moksleivis (Belgija) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Beveik prieš metus pradėjau mokytis su Gytautu. Aš iš jo labai daug ko išmokau. Gytautas yra labai pozityvus ir linksmas. Jis gerai išaiškina taisykles ir veiksmus. Ir jam užtenka kantrybės atsakyti į mano 100 klausimų. Ačiū!!!

   Elzė 12 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Korepetitorius labai geras, išsamiai ir aiškiai viską išaiškina. Tik dėl jo gavau gerą egzamino įvertinimą. Likau labai patenkinta pamokomis.

   Agnė 12 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas, padedantis tiek su teorijos spragomis, tiek su praktiniais uždavinių sprendimo įgūdžiais. Su jo pagalba valstybinį matematikos brandos egzaminą išlaikiau aukščiausiais balais!

   Greta eksternė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Mokytojas Gytautas – savo srities profesionalas. Per labai trumpą laiką pasiruošiau eksterno egzaminui. Esu patenkinta mokymo procesu ir rezultatais! Ačiū. :)

   Tadas 4 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas, kuris padeda užpildyt turimas spragas ir pasiekti išsikelto tikslo. Labai nuosekliai ir suprantamai paaiškino medžiagą, ko pasėkoje puikiai išlaikiau aukštosios matematikos egzaminą!

   Julianas 1 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras ir kantrus korepetitorius, tikras matematikos dalyko žinovas, mokantis nuosekliai ir aiškiai paaiškinti bet kokio sunkumo temas ir uždavinius. Per užsiėmimus duoti patarimai leidžia ne tik atsikratyti matematikos spragų, bet ir skatina atidžiau peržvelgti patį mokymosi procesą bei rasti efektyviausią mokymosi būdą.

   Rokas 1 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Gytautas yra puikus ne tik kaip korepetitorius bet ir kaip asmenybė, o tai reiškia jog pamokos nėra standartinio pobūdžio, atmosfera neeilinė. Be to, Gytautas puikiai žino kaip dėstyti medžiagą, greitai pastebi silpnąsias moksleivio puses, todėl mokymas tikrai efektyvus. Tik geriausi atsiliepimai apie šį korepetitorių bei stipriai rekomenduoju norintiems gerai pasiruošti egzaminams!

   Edgaras 2 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras ir kantrus mokytojas, puikiai aiškina temas, per 3 savaites praėjom beveik viso pusmečio universiteto kursą ir tos žinios padėjo išsilaikyti egzaminą. Tikrai rekomenduoju dėl pagalbos kreiptis į šitą žmogų!!!

   Vaidilė 5 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Gytautas yra geras mokytojas. Jis yra malonus ir kantrus. Man patinka jo pamokos, nors kartais būna sunku suprasti, ką jis man aiškina. Aš visada noriu eiti į jo pamokas. Man patinka, kai Gytautas pavaišina arbata arba kakava. Būna linksma ir juokinga su juo kalbėtis. Lankiau Gytauto pamokas ir įstojau į Vilniaus Jėzuitų gimnaziją.

   Agnė universiteto absolventė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Pamokas pradėjau lankyti neturėdama stiprių matematikos žinių pagrindų, tačiau per 10 pamokų su Gytautu aukštosios matematikos antros dalies egzaminą išlaikiau 10-tukui. Mokytojas kantrus ir sugeba paprastai paaiškinti sudėtingus uždavinius. Tikrai rekomenduoju lankyti pamokas pas Gytautą visiems norintiems patobulinti matematikos žinias!

   Karolina 3 kurso studentė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Tik geriausi atsiliepimai! Kantrus ir supratingas korepetitorius, kuris sugeba mokinį sudominti ir pateikti medžiagą suprantamai ir aiškiai.

   Aurelija 4 kurso studentė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Ačiū mokytojui Gytautui, tik patys geriausi atsiliepimai! Kompetentingas, kantrus, puikus mokytojas, kuris puikiai sugeba paaiškinti matematiką ne matematikui. Turiu su kuo palyginti, teko bandyti dar kelis korepetitorius iki Gytauto, tai tikrai net nėra ką lyginti. Per keletą savaičių pasiruošiau aukštosios matematikos viso pusmečio egzaminui dešimtukui, kas man atrodė neįmanoma, nesitikėjau savo jėgomis net penketukui pasiruošti. Rekomenduoju!

   Augustas 2 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikiai padėjo pasiruošti matematikos egzaminui. Pusės kurso medžiagą pakartojom per savaitę laiko.

   Balys 12 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Išsamiai paaiškinamos temos, atitinkamas uždavinių lygio parinkimas bei puiki pamokos atmosfera suteikė galimybę įsigilinti ir konkrečiau suprasti matematiką. Gytautas puikiai išmano savo dalyką ir neabejotinai yra malonus bei geras mokytojas.

   Kipras 12 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Man matematikos egzaminas pradžioje siejosi su kažkokia mistika, buvo visiškai neaišku kaip ir nuo ko pradėti kartotis. Šis matematikos korepetitorius man padėjo per labai trumpą laiką viską susisteminti ir aptarti visą kursą per labai trumpą laiką. Egzamino rezultatas buvo didesnis negu aš tikėjausi. Taigi, kam yra neaišku nuo ko pradėti arba yra sunku viską prisiminti tikrai apsilankykite pas Gytautą.

   Guostė 3 kurso studentė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Korepetitorius padėjo pasiruošti egzamino laikymui universitete. Per trumpą laiką pavyko išmokti daug temų, įgauti vertingų žinių ir sėkmingai išlaikyti egzaminą.

   Salomėja 8 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Lankiau pamokas apie pusę metų, kad pasiruoščiau stojamiesiems į gimnaziją ir, kad pagerinčiau rezultatus mokykloke. Džiaugiuosi lankiusi, nes užpildžiau visas spragas, praplėčiau žinias ir įstojau į Žirmūnų gimnaziją.

   Alicija 8 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Lankiau vos kelis mėnesius, tačiau to užteko, kad užpildyčiau visas spragas bei surinkčiau aukštą balą matematikoje licėjaus stojamuosiuose ir sėkmingai įstočiau. Labai suprantamai ir lengvai viską paaiškina, po Gytauto pamokų pasiekimai matematikoje ryškiai pagerėjo.

   Henrikas 1 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas! Lankiau nuo 10 iki 12 klasės ir tikrai nesigailiu. Puikiai viską lengvai ir suprantamai išdėsto ir šis dalykas tampa lengvai suprantamas! Tikrai labai rekomenduoju, žmogus tikrai myli savo darbą!

   Akvilė 1 kurso studentė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus mokytojas! Matematiką paverčia įveikiama, kad ir kokioje situacijoje bebūtum. Aiškina tol, kol supranti, pritaikydamas konkrečius pavyzdžius, teoriją. Rekomenduoju!

   Adomas 1 kurso studentas (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai kompetentingas ir supratingas mokytojas, kuris greitai ir aiškiai padėjo pasiruošti egzaminui.

   Mantvydas 1 kurso studentas (Kaunas) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras dėstytojas, gerai išaiškina klaidas. Puikiai padėjo pasiruošti svarbiems atsiskaitymams.

   Marija 1 kurso studentė (Olandija) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Nuotoliniu būdu padėjo pasiruošti universiteto stojamiesiems egzaminams, į kuriuos įtrauktas matematikos egzaminas. Nuosekliai išdėstė medžiagą nuo pačių pagrindų, (su matematika nebuvau susidūrusi jau daugiau nei 5-erius metus) per pakankamai trumpą laikotarpį, tačiau kokybiškai. Ačiū už pagalbą! :)

   Danielius 1 kurso studentas (Vilnius)

Puikus kerepetitorius, labai operatyviai padėjo pasirengti aukštosios mokyklos egzaminui beveik nuo pagrindų. Išlaikiau aukštu balu. Esu dėkingas ir rekomenduoju kitiems!

   Dominykas eksternas (Anglija) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Gytauto pamokos buvo puikios, mokytojas visą laiką nuosekliai išaiškindavo visą temą, galėdavo pateikti įvairaus lygio užduočių pamokoms ir namų darbams. Per pamokas nuosekliai išaiškindavo svarbiausias problemas ir klaidas, nurodydavo į ką reikia atsižvelgti. Pamokomis likau labai patenkintas ir egzaminui jaučiausi pasiruošęs labai stipriai.

   Dainius 12 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Padėjo prisiminti įvairias taisykles ir jas geriau suprasti. Su Gytauto pagalba išlaikiau matematikos egzaminą be problemų.

   Gintarė 1 k. studentė (Vilnius) Įvertinimas: 4,75 zvzvzvzvzv

Labai geras mokytojas. Rekomenduoju, norintiems gerai pasiruošti atsiskaitymams bei pagilinti matematikos žinias. :)

   Liutauras 2 k. studentas (Anglija) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras dėstytojas, moka perteikti medžiagą aiškiai ir suprantamai. Išpildė lūkesčius, padėjo užpildyti spragas bei pasiruošti egzaminams. Rekomenduoju!!!

   Ernest 10 kl. moksleivis (Šalčininkai) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai geras korepetitorius. Puikiai aiškina. Tikrai padėjo pasiruošt egzaminui. Rekomenduoju šį korepetitorių.

   Daniela 1 k. studentė (Vilnius) Įvertinimas: 4,5 zvzvzvzvzv

Gerai dėstoma mokomoji medžiaga, aiškios, informatyvios paskaitos. Tikrai padėjo pasitempt prieš 12 kl. egzaminą. Rekomenduoju.

   Monika 12 kl. moksleivė (Šveicarija) Įvertinimas: 4,5 zvzvzvzvzv

Labai geras mokytojas. Gytautas padėjo man pasiruošti Šveicarijos matematikos valstybiniam egzaminui. Man patiko mūsų pamokos per „Skype“, nes jis žinojo, kaip paaiškinti teoriją ir kaip išspręsti bet kokias matematines problemas. Labai ačiū jums už jūsų pagalbą!

   Patricija 12 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Puikus dėstytojas, visada atsižvelgia į moksleivio poreikius ir padeda įgyvendinti jo lūkesčius, užpildyti spragas pagal konkrečias temas.
Ypač patiko pamokos individualiai – visada sugalvoja papildomų uždavinių, pataria kokius uždavinius spręsti, kad pasiruoštum lengviau brandos egzaminui. ;)

   Gintarė universiteto absolventė (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai puikiai viską paaiškina ir studentams. :)

   Karolis 12 kl. moksleivis (Vilnius) Įvertinimas: 5 zvzvzvzvzv

Labai šaunios pamokos, gera kaina ir puikus bendravimas su mokiniais. Įvairūs mokymo būdai. Man patinka!

   Kotryna 12 kl. moksleivė (Vilnius) Įvertinimas: 4 zvzvzvzvzv

Patys geriausi atsiliepimai! Mokytojas sugeba prisitaikyti prie moksleivio poreikių ir visuomet padeda išspręsti iškilusias problemas. Tikrai rekomenduoju!